Nieuwe piano docente Fatou Sourang

Nieuwe piano docente Fatou Sourang

Na de kerstvakantie gaat Tiny van Eeuwijk minder werken en zal nog maar een leerling met een strippenkaart lesgeven. We zijn heel blij, dat ze de lessen tot nu toe allemaal kon geven en ons zo geholpen heeft, de tijd te overbruggen totdat onze nieuwe pianodocente kon starten. Hartelijk dank aan Tiny, die zo lang en zo gepassioneerd bij de muziekschool lesgegeven heeft!

We zijn heel blij, dat we Fatou Sourang voor ons team hebben kunnen winnen, ze is een jonge, enthousiaste docente, die nu net uit Engeland naar Nederland verhuisd is en in januari de lessen zal overnemen. Neem een kijkje op de docentenpagina en kom meer over haar te weten.

De pianoleerlingen kunnen met haar kennismaken op woensdag 20 december. Wilt u ook een proefles van Fatou, geef dat dan aan via het contactformulier!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *